شیراز - خیابان قصردشت - حد فاصل کوچه 68 و 70
انواع-سفید-کردن-دندان

سفید کردن دندان ها یا بیلیچینگ درمانی است که در آن بد رنگی ها و رنگدانه هایی که به مرور زمان باعث تغییر رنگ دندان ها شده و حتی بعضی بد رنگی های ژنتیکی را برطرف نموده و دندان هایی سفید و زیبا را به شما هدیه می کند. شایان ذکر است که یکی دیگر از روش های سفید کردن دندان ، لمینت دندان است.

انواع روش های سفید کردن دندان :

    • بلیچینگ در خانه (Home bleaching ) :

      در این روش دندانپزشک شما در یک جلسه از فک بالا و پایین شما قالبگیری می کند و در جلسه بعد یک جفت تری شفاف به شما تحویل داده می شود. که به اندازه میزان موادی که لازم است روی دندان های شما بماند تا سفید شود بین دندان ها و تری فضا تعبیه شده است. در این جلسه ماده لازم جهت بلیچینگ در خانه به شما داده می شود.


  • روش سفید کردن دندان ها در مطب ( Office bleaching) :

    در این روش نیز با استفاده از مواد مخصوص از لثه ها محافظت می شود ، سپس مواد سفید کننده با غلظت بالا بر روی دندان ها گذاشته می شود. ماده موثر بعضی از این مواد به صورت شیمیایی فعال می شود ، بعضی با نور و بعضی با گرما و فرق چندانی بین آن ها وجود ندارد و هزینه بلیچینگ به این روش با روش بلیچینگ در منزل کمی متفاوت است. برای حصول نتیجه بهتر و ماندگارتر بهتر است پس از سفید کردن دندان ها در مطب، درمان سفیدکردن دندان ها در خانه به دنبال آن انجام شود.